Atribuită Cumpărare directă

Servicii de inregistrare sistematica in sistemul integrat de cadastru si CF a imobi. in com. Cotnari

Număr anunț
DA35678665
Autoritate contractantă
UAT Comuna Cotnari (CUI 4541220)
Furnizor / câștigător
URSARU I. ALINA-PETRONELA - SPECIALIST IN CADASTRU, GEODEZIE SI CARTOGRAFIE (CUI 49931788)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
134.440,60 RON
Data publicării
10.05.2024 13:50
Data finalizării
13.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134.440,60 RON