Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem de irigatii spatii verzi, Scoala primara si gimnaziala, oras Chitila, Judetul Ilfov

Număr anunț
DA31635380
Autoritate contractantă
ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
Cod CPV
45232120-9 · Lucrari de irigatie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.128.696 RON
Data publicării
14.10.2022 00:00
Data finalizării
17.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.128.696 RON