Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie cărți pentru Biblioteca publică ”Gala Galaction” Roșiori de Vede

Număr anunț
DA31634156
Autoritate contractantă
Directia pentru Cultura, Educatie, Creatie si Sport (CUI 30947546)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.307.037 RON
Data publicării
14.10.2022 00:00
Data finalizării
17.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.307.037 RON