Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII MEDICALE DE MEDICINA MUNCII PENTRU SCOALA GIMNAZIALA NR. 30 TIMISOARA

Număr anunț
DA31652467
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.30 TIMISOARA (CUI 29120919)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.177.369 RON
Data publicării
17.10.2022 00:00
Data finalizării
18.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.177.369 RON