Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,6% sub estimat
FURNIZAREA ȘI MONTAREA DE ECHIPAMENTE PENTRU PARCURI, ZONE DE AGREMENT ȘI TERENURI DE JOACĂ DIN MUNICIPIUL BRAȘOV
- Număr anunț
- CN1000711
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Furnizor / câștigător
- CLAROM TRANS SRL (CUI 19256531)
- Cod CPV
- 37535200-9 · Echipament pentru terenuri de joaca (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.550.693,28 RON
- Valoare atribuită
- 1.354.550 RON 12,6% sub estimat
- Data publicării
- 25.05.2018 23:46
- Anunț de atribuire
- CAN1003840
- Termen limită
- 29.06.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 099-225669
- Documentație de atribuire
- DF1006215
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI + Anexa 1.pdf.p7s
- FisaDate_DF1006215.pdf
- MODEL CONTRACT FURNIZARE .pdf.p7s
- SECTIUNEA FORMULARE.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CLAROM TRANS SRL CUI RO19256531
Valoare atribuită
1.354.550 RON
din 1.550.693,28 RON estimat
12,6%
Adjudecat la 87,4% din estimat · economie 196.143,28 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.