Ofertă acceptată Cumpărare directă

Videoproiector ACER X1328WHK, DLP 3D ready, WXGA 1280*800, 4500 lumeni, 20.000:1, HDMI, negru

Număr anunț
DA31640081
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Arte Din Bucuresti (CUI 4602033)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.399.840 RON
Data publicării
15.10.2022 00:00
Data finalizării
18.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.399.840 RON