Atribuită Cumpărare directă

Produse de cofetarie si patiserie

Număr anunț
DA35669433
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PETROSANI (CUI 4468943)
Furnizor / câștigător
DRAGALINA DOLCE S.R.L. (CUI 31223584)
Cod CPV
15812000-3 · Produse de patiserie si de cofetarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
439,53 RON
Data publicării
09.05.2024 13:50
Data finalizării
13.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

439,53 RON