Ofertă acceptată Cumpărare directă

Remorca cistena 1500 l apa stingere incendii - 2 bucăți

Număr anunț
DA31629255
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Cod CPV
34223340-1 · Remorci-cisterna (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.277.700 RON
Data publicării
13.10.2022 00:00
Data finalizării
18.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.277.700 RON