Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ARTICOLE IMPRIMATE DE PAPETARIE (ordin deplasare, registru ev. concedii, registru de prez.)

Număr anunț
DA31642577
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.834.333 RON
Data publicării
17.10.2022 00:00
Data finalizării
18.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.834.333 RON