Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
servicii reparatii auto
- Număr anunț
- CN1000679
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ARAD (CUI 3519836)
- Furnizor / câștigător
- VERBITA SRL (CUI 6412388)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 832.444,77 RON
- Valoare atribuită
- 3.376.747,16 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 23:27
- Anunț de atribuire
- CAN1003967
- Termen limită
- 02.07.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 100-228655
- Documentație de atribuire
- DF1005838
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini 2018-semnat.pdf.p7s
- devize auto 2018 zero-semnat.xls.p7s
- FisaDate_DF1005838.pdf
- FORMULARE auto-semnat.doc.p7s
- model acord cadru auto 2018-semnat.pdf.p7s
- model subsecvent 2018 auto-semnat.pdf.p7s
- ref nec auto 2018-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VERBITA SRL CUI RO 6412388
Valoare atribuită
3.376.747,16 RON
din 832.444,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro