Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,3% sub estimat
PROIECTARE SI EXECUTIE MODERNIZARE DRUM COMUNAL DC 212 IN COMUNA BISTRA, JUDETUL ALBA
- Număr anunț
- SCN1001770
- Autoritate contractantă
- COMUNA BISTRA (CUI 4562346)
- Furnizor / câștigător
- NEWAMPORT SWA CORP. (CUI 604173746)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.959.118,58 RON
- Valoare atribuită
- 1.874.792,31 RON 4,3% sub estimat
- Data publicării
- 15.05.2018 17:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1003496
- Termen limită
- 04.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1004986
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI PROIECTARE - EXECUTIE.pdf.p7s
- DALI - 2017 Bistra- final.pdf.p7s
- detaliu amenajare acces.pdf.p7s
- detaliu - platforma incrucisare.pdf.p7s
- detaliu podete tubulare.pdf.p7s
- detaliu podet P2.pdf.p7s
- detaliu trecere prin vad.pdf.p7s
- d trecere vad.pdf.p7s
- FisaDate_DF1004986.pdf
- Formular 9 - CONTRACT DE LUCRARI ( proiectare si executie).docx.p7s
- FORMULARE.doc.p7s
- Incadrare in zona Bistra.pdf.p7s
- Plan de situatie Bistra DC212.pdf.p7s
- Profil transverrsal tip DC 212 .pdf.p7s
- Profiluri longitudinale 2017 Bistra DC 212.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
NEWAMPORT SWA CORP. CUI 604-173-746
Valoare atribuită
1.874.792,31 RON
din 1.959.118,58 RON estimat
4,3%
Adjudecat la 95,7% din estimat · economie 84.326,27 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.