Atribuită Cumpărare directă

DULAP METALIC MEDICAL PENTRU MEDICAMENTE SI INSTRUMENTE MEDICALE

Număr anunț
DA35652970
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
Cod CPV
33192000-2 · Mobilier medical (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.789 RON
Data publicării
07.05.2024 13:50
Data finalizării
13.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.789 RON