Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
DIVERSE MATERIALE DE CURĂŢENIE INCLUSIV SACI MENAJERI
- Număr anunț
- SCN1001590
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- AMIA INVEST SRL (CUI 14023985)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 337.122,16 RON
- Valoare atribuită
- 336.067,63 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 15.05.2018 16:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1000781
- Termen limită
- 29.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1002360
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini.pdf.p7s
- Clauze contractuale obligatorii.doc.p7s
- FisaDate_DF1002360.pdf
- Formulare.doc.p7s
- prima pagina.pdf.p7s
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 337.122,16 RON Adjudecat: 336.067,63 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Diversi detergenti si solutii pentru curatat | 128.516,66 RON | AMIA INVEST | 127.983,98 RON ↓0,4% |
| 2 | Maturi, perii si alte articole de menaj inclusiv saci menajeri | 95.110,40 RON | AMIA INVEST | 94.986,60 RON ↓0,1% |
| 3 | Produse de curatat inclusiv hartie | 69.902,70 RON | AMIA INVEST | 69.815,45 RON ↓0,1% |
| 4 | Diversi dezinfectanti | 43.592,40 RON | AMIA INVEST | 43.281,60 RON ↓0,7% |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
AMIA INVEST SRL CUI RO 14023985
Valoare atribuită
336.067,63 RON
din 337.122,16 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 1.054,53 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.