Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 32,2% sub estimat
Desktop I5 cu monitor, Laptop I5, Laptop I7
- Număr anunț
- SCN1001599
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI RO23719936)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO ORIZONT SRL (CUI 1200600)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 310.084 RON
- Valoare atribuită
- 210.331,23 RON 32,2% sub estimat
- Data publicării
- 15.05.2018 16:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1002002
- Termen limită
- 25.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1004950
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Desktop I5 -semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Laptop I5 -semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Laptop I7 -semnat.pdf.p7s
- Contract -semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1004950.pdf
- Formulare -semnat.pdf.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 310.084 RON Adjudecat: 210.331,23 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul nr. 1 - Desktop i5 cu monitor -fara sistem de operare | 211.765 RON | Electro Orizont S.R.L. | 192.813,84 RON ↓8,9% |
| 2 | Lotul nr. 2 - Laptop i5 -fara sistem de operare | 80.672 RON | Anulat | — |
| 3 | Lotul nr. 3 - Laptop i7 -fara sistem de operare | 17.647 RON | Electro Orizont S.R.L. | 17.517,39 RON ↓0,7% |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ELECTRO ORIZONT SRL CUI RO 1200600
Valoare atribuită
210.331,23 RON
din 310.084 RON estimat
32,2%
Adjudecat la 67,8% din estimat · economie 99.752,77 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.