Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipament pentru centrala termica

Număr anunț
DA31647985
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA REVIGA (CUI 33559824)
Cod CPV
43329000-5 · Ansambluri de echipamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.353.619 RON
Data publicării
17.10.2022 00:00
Data finalizării
18.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.353.619 RON