Atribuită
Anunț de participare
Lucrări de reabilitare funcțională statie de epurare - rest de executat după reziliere contract initial
- Număr anunț
- CN1000862
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOTERM SRL (CUI 6788022)
- Cod CPV
- 45252100-9 · Lucrari de constructii de statii de epurare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.387.658,48 RON
- Valoare atribuită
- 1.387.054 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 14:05
- Anunț de atribuire
- CAN1002626
- Termen limită
- 18.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1007205
Documente
Documentația de atribuire
- 0.3.CSG Lucr RB funct St Ep-rest exec d rez contr initial.doc.p7s
- 1.Piese scrise (MT, PC,CS,Liste cant,Echip,etc).pdf.p7s
- 2.1.PD-ARHITECTURA-14 planse.pdf.p7s
- 2.2.PD-INSTALATII ELECTRICE-3pl.pdf.p7s
- 2.3.PD-INSTALATII INCALZIRE-2pl.pdf.p7s
- 2.4.PD-INSTALATII SANITARE-1pl.pdf.p7s
- 2.5.PD-INSTALATII TEHNOLOGICE-2pl.pdf.p7s
- 2.6.PD-RETEA CANALIZARE-6pl.pdf.p7s
- FisaDate_DF1007205.pdf
- II Formulare.docx.p7s
- model contract lucrari.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TEHNOTERM SRL CUI RO 6788022
Valoare atribuită
1.387.054 RON
din 1.387.658,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro