- Număr anunț
- SCN1001602
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33112200-0 · Ecograf (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 310.923 RON
- Valoare atribuită
- 310.800 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 14:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1000474
- Termen limită
- 23.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1004000
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini ecograf-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1004000.pdf
- Formulare lg98-semnat.doc.p7s
- Proiect contract de achizitie ecografe-semnat.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 310.923 RON Adjudecat: 310.800 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ecograf | 168.067 RON | MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. | 168.000 RON |
| 2 | Ecograf 2D | 142.856 RON | DTL Medical SRL | 142.800 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
DTL MEDICAL SRL CUI RO 22444730
Oferta 3
Individuala
Ofertant
GLOBAL MEDICAL SOLUTIONS S.R.L. CUI RO 27093109
Valoare atribuită
310.800 RON
din 310.923 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro