Atribuită
Anunț de participare
Furnizare dezinfectanti pentru păstravarii DS Mures
- Număr anunț
- SCN1001745
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- ARMINCO BMC SRL (CUI 28841925)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.365 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 14:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1001117
- Termen limită
- 31.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1004772
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini dezinfectanti.pdf.p7s
- FisaDate_DF1004772.pdf
- model ACORD CADRU+Contract subsecvent.doc.p7s
- Modele formulare.doc.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 36.365 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Furnizare divosan Forte sau echivalent | 28.215 RON | Arminco BMC SRL | — |
| 2 | Furnizare cloramina T sau echivalent | 3.550 RON | Anulat | — |
| 3 | Furnizare bromopol sau echivalent | 4.600 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ARMINCO BMC SRL CUI RO 28841925
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.