Ofertă acceptată Cumpărare directă

CABLU HDMI 4K T-T 10M, GEMBIRD CC-HDMI4-10M

Număr anunț
DA31650375
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA PUCHENII MARI (CUI 29164745)
Cod CPV
31330000-8 · Cablu coaxial (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
8.266.084 RON
Data publicării
17.10.2022 00:00
Data finalizării
18.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.266.084 RON