Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executie lucrari de reparatii / inlocuire retele canalizare (inclusiv intocmire doc. teh.) la Sc. 95

Număr anunț
DA31628640
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Cod CPV
45332300-6 · Lucrari de instalare de conducte de evacuare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.544.184 RON
Data publicării
13.10.2022 00:00
Data finalizării
18.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.544.184 RON