Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 29,2% sub estimat

furnizare Carburant (motorina) prin sistemul de carduri de alimentare pentru autovehiculele din parcul auto al Primariei Orasului Tirgu Neamt

Număr anunț
SCN1001675
Autoritate contractantă
Orasul Targu Neamt (CUI 2614104)
Furnizor / câștigător
MOL ROMANIA PETROLEUM PRODUCTS SRL (CUI 7745470)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
371.150 RON
Valoare atribuită
262.660 RON 29,2% sub estimat
Data publicării
15.05.2018 13:56
Anunț de atribuire
SCNA1000442
Termen limită
23.05.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1003829

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

262.660 RON

din 371.150 RON estimat 29,2%

Adjudecat la 70,8% din estimat · economie 108.490 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.