Ofertă acceptată Cumpărare directă

Calibrare TETRA + Calibrare TETRA3

Număr anunț
DA31663081
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Cod CPV
31400000-0 · Acumulatori, pile galvanice si baterii primare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
3.789.953 RON
Data publicării
18.10.2022 00:00
Data finalizării
19.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.789.953 RON