Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SERVI.DE INTOCMIRE PROIECT TEHNIC RETEA DE DISTRIBUTIE SI RETEA DE CANALIZARE COM RACHITI

Număr anunț
DA31664013
Autoritate contractantă
COMUNA RACHITI (PRIMARIA RACHITI) (CUI 3372106)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
20.819.094 RON
Data publicării
18.10.2022 00:00
Data finalizării
19.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.819.094 RON