Ofertă acceptată Cumpărare directă

Desfacere si inlocuire sarpanta si invelitoarea acoperisului

Număr anunț
DA31654570
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN ANGHEL BAILESTI (CUI 5155456)
Cod CPV
45261210-9 · Lucrari la invelitoarea acoperisului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.745.170 RON
Data publicării
18.10.2022 00:00
Data finalizării
19.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.745.170 RON