Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie hartii igienica igienice rola 2 straturi 8,2 m metri celuloza alba portionata tub HOMIES DELU

Număr anunț
DA31661660
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC BAIA DE ARAMA (CUI 4337581)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
18.10.2022 00:00
Data finalizării
19.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON