Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de deszapezire pe DJ 108 F pe raza Com Chiesd

Număr anunț
DA31659718
Autoritate contractantă
COMUNA CHIESD (CUI 4291980)
Cod CPV
90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.513.165 RON
Data publicării
18.10.2022 00:00
Data finalizării
19.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.513.165 RON