Ofertă acceptată Cumpărare directă

CRG716 CRG-716 CRG 716 CARTUS TONER BLACK (2300 PAG) ORIGINAL CANON LBP 5050 8030 MF8040

Număr anunț
DA31654224
Autoritate contractantă
JUDETUL IASI (CUI 4540712)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.857.245 RON
Data publicării
18.10.2022 00:00
Data finalizării
19.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.857.245 RON