Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare demolare imobil str Lunga nr. 11

Număr anunț
DA31664100
Autoritate contractantă
Primaria Orasului ghimbav (CUI 4801362)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.616.899 RON
Data publicării
18.10.2022 00:00
Data finalizării
19.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.616.899 RON