Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,5% sub estimat
Lot 1 ACUMULATORI ELECTRICI și Lot 2 MAȘINI DE ETICHETAT, CONSUMABILE ȘI ACCESORII ALE ACESTORA
- Număr anunț
- SCN1064532
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
- Furnizor / câștigător
- ELSACO SOLUTIONS SRL (CUI 14364265)
- Cod CPV
- 31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 133.711,80 RON
- Valoare atribuită
- 121.013,72 RON 9,5% sub estimat
- Data publicării
- 05.03.2020 14:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1036726
- Termen limită
- 17.03.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1077330
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELSACO SOLUTIONS SRL CUI 14364265
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MESSYSTECH SRL CUI RO 11471879
Valoare atribuită
121.013,72 RON
din 133.711,80 RON estimat
9,5%
Adjudecat la 90,5% din estimat · economie 12.698,08 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.