Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE REPARATII GRUP SANITAR

Număr anunț
DA31653572
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Alexandria,Jud. Teleorman (CUI 19073470)
Cod CPV
45332000-3 · Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.381.930 RON
Data publicării
18.10.2022 00:00
Data finalizării
19.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.381.930 RON