Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,0% sub estimat
PIESE DE SCHIMB PENTRU MOTOARE ELECTRICE
- Număr anunț
- SCN1001674
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO-SERVICE SRL (CUI 946441)
- Cod CPV
- 31161000-2 · Piese pentru motoare si generatoare electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 334.706 RON
- Valoare atribuită
- 314.563,94 RON 6,0% sub estimat
- Data publicării
- 15.05.2018 10:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1001165
- Termen limită
- 25.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1004870
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 2. Proiect acord cadru.docx.p7s
- 3. Proiect contract sectorial de furnizare.docx.p7s
- 4. FORMULARE.doc.p7s
- FisaDate_DF1004870.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ELECTRO-SERVICE SRL CUI RO 946441
Oferta 2
Individuala
Ofertant
EUROETANS INDUSTRI SRL CUI RO19069649
Valoare atribuită
314.563,94 RON
din 334.706 RON estimat
6,0%
Adjudecat la 94,0% din estimat · economie 20.142,06 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.