Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet steag ROMANIA 0,90 x 0,60 m cu bat lemn

Număr anunț
DA31660016
Autoritate contractantă
Comuna Sageata (Primaria Comunei Sageata) (CUI 4154266)
Cod CPV
35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.271.849 RON
Data publicării
18.10.2022 00:00
Data finalizării
19.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.271.849 RON