Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 93,0% sub estimat

Furnizare reactivi, kituri ELISA, medii de cultură, tulpini bacteriene

Număr anunț
SCN1001661
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02433 Bucuresti (CUI 4382566)
Furnizor / câștigător
SANIMED INTERNATIONAL IMPEX S.A. (CUI 15995515)
Cod CPV
33696000-5 · Reactivi si produse de contrast (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84.126 RON
Valoare atribuită
5.870 RON 93,0% sub estimat
Data publicării
15.05.2018 09:44
Anunț de atribuire
SCNA1000375
Termen limită
24.05.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1004872

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (9)

Estimat: 84.126 RON Adjudecat: 5.870 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Kituri ELISA 1 5.042 RON Anulat
2 Kituri ELISA 2 9.664 RON Anulat
3 Medii de cultura bacteriologice 9.244 RON SANIMED INTERNATIONAL IMPEX 5.870 RON ↓36,5%
4 Reactivi culturi celulare 5.977 RON Anulat
5 Reactivi biologie moleculara 22.269 RON Anulat
6 Reactivi chimici 9.616 RON Anulat
7 Reactivi imunofluorescenta 11.512 RON Anulat
8 Substante farmaceutice 3.256 RON Anulat
9 Tulpini bacteriene 7.546 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

5.870 RON

din 84.126 RON estimat 93,0%

Adjudecat la 7,0% din estimat · economie 78.256 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.