Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 67,0% sub estimat

Servicii de expertizare-2 loturi

Număr anunț
SCN1064482
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
OPTIMAL STRUCTURE S.R.L. (CUI 39005640)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.000 RON
Valoare atribuită
9.900 RON 67,0% sub estimat
Data publicării
05.03.2020 11:48
Anunț de atribuire
SCNA1036828
Termen limită
19.03.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1078718

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

9.900 RON

din 30.000 RON estimat 67,0%

Adjudecat la 33,0% din estimat · economie 20.100 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.