Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de monitorizare si control, de tip SCADA, pentru substatiile de redresare

Număr anunț
DA31664224
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI 32175213)
Cod CPV
42961200-2 · Sisteme Scada sau sisteme echivalente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.971.726 RON
Data publicării
18.10.2022 00:00
Data finalizării
19.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.971.726 RON