Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,4% sub estimat
SOLUTIE DE ETANSARE REZISTENTA LA TEMPERATURI INALTE
- Număr anunț
- SCN1001638
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- TEMAD CO SRL (CUI 6620400)
- Cod CPV
- 24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.302 RON
- Valoare atribuită
- 25.942 RON 14,4% sub estimat
- Data publicării
- 15.05.2018 08:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1000646
- Termen limită
- 22.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1004856
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI - SOLUTIE DE ETANSARE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1004856.pdf
- Modele FORMULARE.doc.p7s
- Proiect contract sectorial de produse.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TEMAD CO SRL CUI RO6620400
Oferta 2
Individuala
Ofertant
EUROETANS INDUSTRI SRL CUI RO19069649
Oferta 3
Individuala
Ofertant
WEICON ROMANIA SRL CUI RO 29904380
Valoare atribuită
25.942 RON
din 30.302 RON estimat
14,4%
Adjudecat la 85,6% din estimat · economie 4.360 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.