Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII CATERING PREDEAL 21-23.10.2022 SI 18-20.11.2022 Proiect FDI 0013

Număr anunț
DA31666675
Autoritate contractantă
ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
Cod CPV
55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.381.600 RON
Data publicării
19.10.2022 00:00
Data finalizării
19.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.381.600 RON