Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet pentru instalatii sanitare si de incalzire conform oferta 13617/19.10.2022

Număr anunț
DA31675370
Autoritate contractantă
COMUNA RICIU (CUI 4375941)
Cod CPV
44410000-7 · Articole pentru baie si bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.991.233 RON
Data publicării
19.10.2022 00:00
Data finalizării
20.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.991.233 RON