Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii reparaţii auto pentru Mitsubishi L200 - AB 07 WMS

Număr anunț
DA31623361
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.994.453 RON
Data publicării
13.10.2022 00:00
Data finalizării
20.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.994.453 RON