Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii asigurare raspundere civila auto, 12 luni, pentru autoturism nr. inmatriculare SJ 04 SVB

Număr anunț
DA31658213
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
9.557.790 RON
Data publicării
18.10.2022 00:00
Data finalizării
20.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.557.790 RON