Ofertă acceptată Cumpărare directă

Memorie Samsung 16GB M393A2K43CB2-CTD DDR4-2666 ECC RDIMM 2Rx8 PC4-21300V-R CL19 Server Memory

Număr anunț
DA31675696
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE IMPOZITE SI TAXE LOCALE A SECTORULUI 1 (CUI 12293095)
Cod CPV
30237230-0 · Memorii intermediare (cache) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
5.290.584 RON
Data publicării
19.10.2022 00:00
Data finalizării
20.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.290.584 RON