Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale de uz casnic

Număr anunț
DA31640798
Autoritate contractantă
COMUNA CONOP (PRIMARIA COMUNEI CONOP) (CUI 3519143)
Cod CPV
75000000-6 · Servicii de administratie publica, de aparare si de asigurari sociale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.772.238 RON
Data publicării
17.10.2022 00:00
Data finalizării
20.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.772.238 RON