Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARAŢII FATADA, PAZIE SI MONTAT TAVANE DE RIGIPS, ALEI PAVAJ PRIMARIA BOLDU

Număr anunț
DA31676274
Autoritate contractantă
Comuna Boldu (Primaria comunei BOLDU) (CUI 2407842)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.309.279 RON
Data publicării
19.10.2022 00:00
Data finalizării
20.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.309.279 RON