Atribuită
Anunț de participare
Servicii de tehnoredactare computerizata de documente si alte activitati conexe
- Număr anunț
- CN1000832
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
- Furnizor / câștigător
- ROEL SRL (CUI 1596786)
- Cod CPV
- 79553000-5 · Servicii de tehnoredactare computerizata (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.095.520 RON
- Valoare atribuită
- 6.656.307,84 RON
- Data publicării
- 31.05.2018 23:26
- Anunț de atribuire
- CAN1004356
- Termen limită
- 03.07.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 103-236268
- Documentație de atribuire
- DF1007084
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini_cr 26498 rev 02.pdf.p7s
- FisaDate_DF1007084.pdf
- Partea III - Formulare_tehnoredactare.doc.p7s
- Propunere contract - Servicii tehnoredactare -final.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROEL SRL CUI RO 1596786
Valoare atribuită
6.656.307,84 RON
din 6.095.520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro