Ofertă acceptată Cumpărare directă

Suport birou 2 monitoare 13''-27'', negru, A+ SML224, Inaltimea ajustabila, management cabluri, incl

Număr anunț
DA31680518
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.474.833 RON
Data publicării
20.10.2022 00:00
Data finalizării
21.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.474.833 RON