Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,2% sub estimat

Servicii de proiectare pentru obiectivul de investitie “Amenajare si dotare targ de produse traditionale in comuna Corni, judetul Botosani”

Număr anunț
SCN1001871
Autoritate contractantă
COMUNA CORNI (CUI 3748503)
Furnizor / câștigător
3B CONSTRUCTION PROJECT SRL (CUI 36910830)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.600,98 RON
Valoare atribuită
17.990 RON 8,2% sub estimat
Data publicării
16.05.2018 14:29
Anunț de atribuire
SCNA1002294
Termen limită
06.06.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1001253

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

17.990 RON

din 19.600,98 RON estimat 8,2%

Adjudecat la 91,8% din estimat · economie 1.610,98 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.