Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHZITIE LOT TUB CORUGAT DN1000 SI DN400

Număr anunț
DA31687778
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01144 (CUI 27367077)
Cod CPV
44164200-9 · Tuburi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
11.471.879 RON
Data publicării
20.10.2022 00:00
Data finalizării
21.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.471.879 RON