Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie piese de schimb pentru aparatura medicală si uniturile dentare DASM 2022

Număr anunț
DA31671721
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SI MEDICALA (CUI 22970653)
Cod CPV
33130000-0 · Instrumente si dispozitive dentare si de subspecialitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.730.758 RON
Data publicării
19.10.2022 00:00
Data finalizării
21.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.730.758 RON