Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii medicale de ambulanță pentru eveniment sportiv ”Campionat Național sărituri în apă”, Bacău.

Număr anunț
DA31667002
Autoritate contractantă
Federatia Romana de Natatie si Pentatlon Modern (CUI 10062779)
Cod CPV
85143000-3 · Servicii de ambulanta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.427.177 RON
Data publicării
19.10.2022 00:00
Data finalizării
21.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.427.177 RON