Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,7% sub estimat
Lucrari de reparatii cladire, anexe si imprejmuire la canton Chiscau - OS Sudrigiu -DS BIHOR
- Număr anunț
- CN1000465
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- VUTAN INSTALATII SRL (CUI 15497154)
- Cod CPV
- 45233200-1 · Diverse lucrari de imbracare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 97.270,95 RON
- Valoare atribuită
- 72.294,73 RON 25,7% sub estimat
- Data publicării
- 16.05.2018 12:43
- Anunț de atribuire
- CAN1001578
- Termen limită
- 07.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1005364
Documente
Documentația de atribuire
- CANTON CHISCAU CAIET DE SARCINI-15052018120718.pdf.p7s
- Clauze contractuale obligatorii.doc.p7s
- FisaDate_DF1005364.pdf
- Formulare.docx (2).p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VUTAN INSTALATII SRL CUI RO 15497154
Valoare atribuită
72.294,73 RON
din 97.270,95 RON estimat
25,7%
Adjudecat la 74,3% din estimat · economie 24.976,22 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.